Hakkımızda

Hakkımızda 

Ev ya da ofis dekorasyonunda, tadilatında yapılacak olan tüm işler, kendi alanlarında özel bir eğitim bilgisi ve uzmanlık gerektirmektedir. Her işte, bilgi, eğitim, tecrübe olmalıdır. Uzmanlık ile yapılan ev dekorasyonu ya da tadilatında ancak sağlam, uzun ömürlü, kalıcı işlere imza atılabilir. Ev dekorasyonu ve tadilatı işlemleri ile ilgili yapılacak, gerekli olan tüm uzmanlık gerektiren işlerde ekibimizle birlikte sizlere kaliteli hizmet vermek için yıllardır canı gönülden çalışıyoruz. 

Seramik ve fayans ustası, boya badana ustası, çilingir ustası, alçıpan ustası, site apartman ya da ofis, ev temizliği konusunda ustalık ve bu saydığımız alanlardaki yapılacak tüm işlemlerde ustalığın, iş tecrübesinin çok önemli olduğunu biliyoruz. Ekibimizi oluştururken ustalığa önem vererek, işini severek yapan, iş hakkında gerekli tüm donanım ve eğitime sahip, güleryüzlü, müşterilerimizi memnun edecek uzmanları kadromuza aldık. Uzman kadromuzla kocaman bir aile oluşturduk.

Ev ve ofis inşaatından sonra bir ortamın yaşanabilir, rahat bir yaşama alanı haline getirilebilmesi için, o mekânın, boya badanasının yapılması, seramik ya da fayans ile kaplanması, alçıpan ile döşeme işleminin yapılması, temizliğinin halledilmesi ve gerekli olduğunda bir çilingirin de hemen imdada yetişmesi çok önemlidir. Firmamız sizler için, siz değerli müşterilerimizin bu önemli işleriyle tek bir çatı altında ilgilenebilmek için çok yoğun bir şekilde her gün çalışmaktadır.

Firmamızın amacı, sizlere boya badana, seramik veya fayans, alçıpan, temizlik ve çilingirlik hizmetlerini kaliteli, uygun fiyat garantisiyle, zamanında teslim edecek biçimde, istediğinizin de ötesinde bir şekilde sizlere sunmaktır. Tecrübeli ustalarımız ilk olarak işlemin yapılacağı yerde inceleme yaparak, bir iş planı çıkarmaktadır. Firmamızda disiplin ve plan yapılarak işler daha hızlı teslim edilmektedir. 

İş kurallarımıza uygun bir şekilde, her şeyi yasaya uygun olarak, çevre dostu ürünlerle, donanımlarla gerçekleştirmekteyiz. Antalya Konyaaltı Akkuyu, Altınkum, Arapsuyu, Gürsu, Hurma, Liman, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Sarısu, Siteler, Toros, Uncalı Mahallelerinde hizmet vermekte olan firmamıza telefon numaramızdan 7 gün 24 saat ulaşabilir, sorularınız varsa istediğiniz zaman bize sorabilirsiniz. Kurumsal geçmişiyle, güçlü yapısıyla firmamız, tecrübeli ustalarımızın ortaya çıkardıkları şaheserleri sizlere sunmaktadır. 

İşini bilerek, isteyerek, severek yapan muhteşem bir uzman kadromuz bulunmaktadır. Ustalarımız işlemin yapılacağı yere ilk olarak keşfe giderler ve sonrasında çıkardıkları iş planı ile ilgili sırasıyla yapılacak olan hizmetleri yapmaya başlarlar. Ekibimiz alanında güçlü, yetkili ve donanımlı ustalardan oluşmaktadır, disiplin ustalarımız için en önemli kuraldır. En kaliteli, en iyi, işe uygun, modern teknolojik iş makineleriyle, çevre dostu ürünlerle çalışan tecrübeli bir ekibimiz vardır. 

Yaptığımız her işte seramik döşeme, fayans ile kaplama, boya badana, sıva, alçı, astarlama yapma, alçıpan yapma, site apartman temizleme, ev ya da ofis temizliği yapma, çilingir hizmeti verme yani tüm hizmetlerimizde çalışan her ustamızın kendi alanı ile ilgili ustalık sertifikası, işinde yetkinliği bulunmaktadır. Eski zamanlardaki gibi tek tek usta bulma, arama derdinize son veriyor, bu alanlardaki tüm hizmetleriniz için kocaman bir uzman ekibi, sertifikalı ustaları sizler için firmamızda topluyoruz.

Ustalarımız yaptıkları işin sorumluluğunu almaktadırlar. En ufak bir işlemde bile sizlere yüzde yüz memnuniyet garantisi veriyoruz, firma çalışanlarımıza gözü kapalı güvenebilirsiniz. İstediğiniz, sizin için en uygun olan bütçelerde ev tadilatı ve ev dekorasyon işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. İşbaşı yapmadan önce ustalarımız müşterileriyle işlem, ev hizmeti, dekorasyonu ya da tadilatı hakkında en ince ayrıntısına kadar konuşarak sizin istediğiniz bütçede bir iş programı çıkarmaktadırlar.

Hizmetlerimiz

  • Seramik ve fayans döşeme, tadilat, kırma ve yenileme işlemleri
  • Boya badana yapma, sıva, alçı, astarlama işlemleri
  • Site apartman, ev ya da ofis temizleme işlemleri
  • Çilingirlik işlemleri, anahtar ve kilit yenileme işlemleri
  • Alçıpan kaplama işlemleri

Hizmet verdiğimiz yerler

Antalya Konyaaltı Beldibinden Tekirovaya kadar hizmet vermekte  olan firmamıza telefon numaramızdan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa istediğiniz zaman bize ulaşarak sorabilirsiniz. 

Misyonumuz

Seramik ve fayans döşeme, kırma, yenileme ve tadilatında; boya badana, sıva, alçı, astar yapma işlerinde; site apartman, ev ya da ofis temizleme işlemlerinde; anahtar, kilit yenileme, çilingirlik hizmetlerinde; alçıpan kaplama işlerinde siz değerli müşterilerimizin kaliteli, kalıcı, sağlam, uzun ömürlü, beğeneceğiniz hizmetler ortaya çıkarmak. Sunduğumuz bu hizmetleri firmamız aracılığıyla kolayca almanıza yardımcı olmak ve herkesin kaliteli hizmet almasına, zaman ve fiyattan kazanmasına yardımcı olmak.

Vizyonumuz

Herkesin günümüz teknolojik gelişmeleri ışığında daha kısa zamanda, bütçelerini sarsmadan kaliteli ev dekorasyon hizmetleri almasını sağlamak, çok zaman harcamadan ev dekorasyon ve tadilat işlemlerinizi yapmanıza yardımcı olmak, kıymet verdiğimiz siz değerli müşterilerimize memnun olacakları işler sunmak. Müşterilerimizin bizi her zaman güzel hatırlamasını sağlamak, sizlerin yüzünü gülümsetmek, sizlere yarattığımız şık, modern yaşam alanlarıyla her zaman mutlu olmanızı sağlamak.

Mesleki Tecrübemizden, Ev Dekorasyon Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Bizi Hemen Şimdi Arayın.

Başa dön tuşu
Kapalı