boyacı

Liman mahallesi boyacı ustası

Konyaaltı liman boya badana işlerinizde uzman ekip

liman mahallesi boyacı ustası
liman mahallesi boyacı ustası

Liman Mahallesi boyacı ustası arayanların, kaliteli hizmet veren boya badana ustalarımızla istedikleri alanı boyatarak, yüzde yüz memnun kalacaklarının sözünü vermekteyiz. Kaliteli boya badana malzemelerimizle ve deneyimli boyacı ustalarımızla, temiz ve titiz yaptığımız boyacılık hizmetimizle sizlere uygun fiyatlar sunmaktayız. Boyamak, ev boya badana yapma işlemleri kolay gibi görünse de, işin ustası olmayan biri tarafından yapılınca dayanma ve kalıcılık süresi az olur, ustaya yaptırdığınız iş daha uzun ömürlü olacağından tercih edeceğiniz ilk şey, ustalarla çalışmak olmalıdır.

Antalya Konyaaltı Liman Mahallesi ve çevresinde yaşayanların, boya badana işlemlerinde her zaman yanınızdayız. Boya badana işleri için bazı müşterilerimiz telefonda bilgi vermeyi seçebilir, bazı müşterilerimizse olay yerine giderek bir analiz yapmamızı, gerekli malzeme listesini çıkartmamızı isteyebilirler. Boyanacak yer küçük bir mekan olduğunda genelde telefonla bilgi verilmesi daha avantajlı olmaktadır. Metrekaresi büyük olan ev ya da şirketlere boya badana yapılacağında mekana giden ustalarımız gerekli malzeme, boya badana donanım listesini çıkartarak, uygun bir fiyat belirlemektedirler.

Boya badana işlerinde süreç nasıl işler

Boya badana ustası bir ev boyama işine gittiğinde ilk olarak etrafa bakarak, gerekli malzeme, boya ve badana işlemleri için eşyalar listesini çıkartmaktadır. Müşterimizle birlikte malzemeler kağıda yazılır, boyanın rengi, kullanılacak eşyalar ve benzeri malzemeler kağıtta listelenir. Sonrasında uygun bir fiyat belirtilir ve müşteriye sunulur. Ardından takımlar ve tüm boya badana malzemeleriyle ertesi gün iş yapılacak yere gidilir. Müşterilerimize sorduğumuz ve öğrenmemiz gereken bazı bilgiler vardır, bunların iyi belirlenerek işleme başlanılması bizim için çok önemlidir.

Kişinin evi mi şirketi mi boyanacak, ev ya da iş yerinizin adresi, boya yapılacak yerin telefon numarası, kaç metrekarelik alanın boyanacağı, kaç odalık yer olduğu, tavanlar boyanacak mı, boyanın rengi-markası-tercih edilen malzemeler, alınacak ek eşyalar, ev boyama ya da şirketinizin boyanmasında o yerin eşyalı olup olmayacağı, tavanla yerin aynı mı farklı mı renkte boyanacağı, fiyat belirlerken malzeme fiyatının dahil edilip edilmeyeceği, boya öncesinde tadilat olup olmayacağı, hangi saatler arasında gelinip iş yapılacağı sorularının hepsini ustalarımız müşterimizle birlikte kararlaştırmaktadır.

Fiyatlandırmaya birlikte karar verelim

Boya badana ustası, müşterisiyle bu soruların cevabını konuşarak, birlikte karar verirler. Gereken yerlerde astar atma işlemi yapılabilir ve bunların da yapılmasıyla işlemler bitirilir. Fiyat iki maddeden oluşur, malzeme ve işçilik masrafı. Bu ikisinin toplamıyla boya badana ustası toplam fiyatı müşteriye bildirir. Bazı müşterilerimiz bir boyanın iki kat sürülmesini de tercih edebilmektedirler. Siz değerli müşterilerimizin istekleri, bizim yapacağımız işi belirlemektedir. Liman Mahallesi boyacı ustası arıyorsanız sitemizdeki telefon numaramızdan bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı